Carasco ima 21 godina, visok je 169 cm, a u Dinamo dolazi na jednogodišnju posudbu
Utakmica 4. pretkola Lige prvaka: Maribor - Dinamo 0:1. Jedini pogodak postigao je Tonel u 12. minuti
Dinamo je favorit, u Zagrebu smo pokazali da smo kvalitetnija momčad. Nastojat ćemo zabiti pogodak ili dva, nastaviti pobjedničku seriju, naglasio je trener Zagrepčana Ante Čačić
Prva utakmica 1. pretkola Lige prvaka: Dinamo - Maribor 2:1. Utakmicu je obilježio Milan Badelj, koji je na oproštaju od modrog dresa prvo postigao autogol, a onda odlučio pobjednika
Utorak, 21. kolovoza 2012. 22:41
Liga prvaka

Dinamo Kijev pobijedio Borussiju (M)

Četvrto pretkolo Lige prvaka: Borussia (M) - Dinamo (K) 1:3. Niku Kranjčara u 65. minuti zamijenio je Ognjen Vukojević
Priželjkujemo da nam publika bude 12 igrač, očekujemo gromoglasnu podršku s tribina. Velika je stvar ako bismo već drugu godinu uzastopno igrali u Ligi prvaka, smara trener Dinama
Sudac na kojega su nogometaši Rijeke imali puno pritužbi delegiran je za susret između Kopenhagena i Lillea. Ogled Dinama i Maribora pripao je turskom sucu Cüneytu Cakiru
Uzvratna utakmica 3. pretkola Lige prvaka: Dinamo - Sheriff 4:0. Sandra Perković počasni gost