Real Madrid može izgubiti utakmicu, Mourinho može izgubiti utakmicu. Moji igrači mogu izgubiti utakmicu, ali samo ako igraju kao protiv Cityja, objasnio je zadovoljni Mourinho
Šteta je što je Porto zabio baš u završnici prvoga poluvremena. Da tad nije postigao pogodak, tko zna kako bi sve završilo, naglasio je Zoran Mamić
Real Madrid - Manchester City 3:2, Montpellier - Arsenal 1:2
Dinamo - Porto 0:2. Bodove iz Maksimira odnijela je za klasu bolja momčad
Utakmica 1. kola skupine A: PSG - Dinamo (K) 4:1 (Ibrahimović 19, Silva 30, Alex 32, Pastore 90/Veloso 87).
Jose Mourinho je najavio neke promjene, a španjolski AS tvrdi da će sigurno od prve minute krenuti hrvatski reprezentativac Luka Modrić i Mourinhov vojnik iz Chelseaja Michael Essien
Četiri dana sasvim su nam dovoljna da se odmorimo nakon reprezentativne stanke. Igrači su spremni. Manjak utakmica? To nam neće biti hendikep, samouvjeren je Pereiria
Protiv kijevskog Dinama, modri su pokleknuli u zadnjem pretkolu Lige prvaka ujesen 2003. kada su na gostovanju poraženi 1:3, dok su u Maksimiru izgubili 0:2