×

Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 50

Tottenham je sasvim kompromitirao svoje šanse za treću poziciju i plasman u Ligu prvaka iduće sezone. Na svom White Hart Laneu "Spursi" su doživjeli šokantan poraz od Norwich Cityja.
Mala je utjeha Joseu Mourinhu što je ovo bila 16 utakmica zaredom u prvenstvu u kojoj Real nije izgubio, više će otkriti podatak da je Kraljevski klub u posljednjih pet utakmica Primere remizirao u tri navrata
Petrić, koji na ljeto odlazi iz HSV-a, jer je klupski menadžment odlučio kako se okreće "mladim snagama", zabio je pogodak u 40. minuti iz jedanaesterca
Arsenal je tri minute prije kraja stigao do pobjede protiv Manchester Citya, dok je Manchester United svladao QPR
Real Zaragoza - Barcelona 1:4. Messi je postao prvi igrač nakon Gerda Muellera i sezone 1972./1973. godine koji je uspio dostići brojku od 60 pogodaka
Hrvatski reprezentativac postigao je jedini pogodak za Wolfsburg u porazu od dortmundske Borussije, slavio i Bayern
Fiorentina je sasvim nenadano odnijela tri boda sa San Sira, svladavši Milan s 2:1, Juventus je pobjedom u Palermu (2:0) preuzeo vodeću poziciju
Nikica Jelavić u dva navrata dovodio je Everton u vodstvo u 22. i 61. minuti u remiju kod Norwicha