×

Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 50

Jose Mourinho je trener koji ima najbolji skor nakon 100 utakmica u španjolskoj Primeri. No, s Barcelonom, bez obzira na briljantnu seriju pobjeda, ima katastrofalan međusobni skor
Katalonski velikan tužio je radio postaju tražeći 6.19 milijuna eura zbog nanesene štete
Ponedjeljak, 05. ožujka 2012. 07:58
LaLiga

Jose Mourinho opet kod Abramoviča?

Andre Villas-Boas bi već na ljeto mogao prema Interu
Najzaslužniji za "samo" pet primljenih pogodaka u redovima gostiju bio je vratar Casilla, što dovoljno govori kakav se nogomet igrao u Madridu
Barcelona je praktično cijelo drugo poluvrijeme igrala bez jednog igrača u polju, a na kraju je imala posjed lopte 75 prema 25 posto
Odšteta koju je Adriano Galliani neizravno obznanio nije baš mala, iznosi negdje oko 35 – 40 mil. eura
Čudesan Messijev udarac sakrio  je slabosti Barcelone, koja u drugom poluvremenu nije bila dovoljno snažna da bi mogla odgovoriti agresivnoj igri Atletica.
Sada je pritisak na Barceloni koja se teoretski još uvijek nema razloga predati.