×

Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 50

Iako su "Kraljevi" uvjerljivo svladali Athletic, publika je zviždala Joseu Mourinhu
Barcelona je na gostovanju u Malagi slavila s 4:1. Messi je u pobjedu ugradio tri pogotka.
U subotu su odigrana prva četiri susreta 19. kola španjolske Primere. Najuvjerljiviju pobjedu ostvario je Atletico Madrid. Falcao strijelac tri pogotka.
U utakmicama samo pokušavam braniti  boje svog kluba za koji dajem dušu i tijelo, nikada nemam namjeru ozlijediti protivnika – napisao je netko u Pepeovo ime
Kup kralja, 1/4: Real Madrid - Barcelona 1:2. U 68. minuti Madrižani su prevazišli sebe, kada je Pepe brutalno nagazio ruku Lea Messija dok je najbolji igrač na svijetu sjedio na travi. Televizijski snimak jasno pokazuje kako branič Reala nogom traži Messijevu ruku!
Ostavite ga na miru. Tko bude „napadao“ Ronalda, imat će posla samnom. Ne, nitko nije nedodirljiv, pa tako ni Ronaldo, ali on svoj posao odrađuje sjajno - zagmrio je Mourinho
Nakon vodstva u 12. minuti od 2:0 činilo se da će Betis na Camp Nou doživjeti sudbinu većine protivnika koji već na početku utakmice izgube orijentaciju. Međutim, Betis se neočekivano vratio
Mallorca se pokazala kao negostoljubivi domaćin, koji je neizvjesnost oko pobjednika produžio do 87. minute, kada je u kaznenom prostoru gostiju Ramosa iz blizine lopta pogodila u ruku. Sudac je ocijenio da Ramos nije  skrivio kazneni udarac