Ponedjeljak, 01. listopada 2012. 18:07
HNL

Zajedništvo navijača u divljaštvu i antinavijanju

Samir, tamnoputi brazilski igrač, priprema se izvesti penal uz gromoglasno hukanje cijele južne tribine...
Belle je samovoljno izveo najstrožu kaznu i zato će biti kažnjen, rekao je Tonči Bašić, trener Splita
Nedjelja, 30. rujna 2012. 17:24
HNL

Navijanje, bakljada, poruka HNS-u...

Na kraju utakmice policija je intervenirala na tribini gdje su se nalazili navijači Hajduka
Subota, 29. rujna 2012. 21:39
HNL

Osijek slavio u Puli, Zadar razbio Zagreb

Utakmice 10. kola: Istra 1961 - Osijek 1:3, Zadar - Zagreb 4:0, Inter - S. Belupo 2:2
- Ne želimo se predati u Kijevu, borit ćemo se. Želim momčadi usaditi vjeru da možemo uspjeti i osvojiti treće mjesto u skupini Lige prvaka te tako i na proljeće igrati u Europi, rekao je Ante Čačić
Subota, 29. rujna 2012. 20:00
HNL

Dinamo nakon preokreta pobijedio Hajduk

Utakmica 10. kola: Dinamo - Hajduk 3:1 (Sammir 37, 78-11m, Čop 44/Caktaš 1)
Riječani u drugo poluvrijeme ulaze nakon katastrofalnih prvih 45 minuta. Brezovec sjajnim udarcem s 25 metara matirao Paradžikvća 1:3. U 81. minuti Terzić se prošetao riječkom lijevom stranom obrane i briljantnim udarcem matirao Lisjaka
Nakon što su u petak poslijepodne odradili zadnji trening, nogometaši Hajduka redovnom linijom iz Splita poletjeli su za Zagreb. Povratak je odmah nakon utakmice, također zrakoplovom