Nedjelja, 23. rujna 2012. 11:09
HNL

Ne sjećam se kada sam bio manje tužan

Normalno da me brinu tri utakmice bez pobjede, ali to nije pitanje za mene, kaže Mamić
Ostao sam malo duže na terenu, htio sam osjetiti sreću publike i igrača, kaže Scoria
Rijeku je u vodstvo doveo Cesarec u 16. minuti. Ivor Weitzer je u 54. minuti iskoristio nesmotrenost gostujuće obrane i povisio na 2:0, a Damir Kreilach iskoristio je penal u 82. minuti za 3:0
Osijek - Cibalia 1:0 (Ibriks 77'), Zadar - Inter 1:5 (Mršić 50'/Budimir 8', 25', 85', Oršić 58', Jurić 66')
Utakmice 9. kola: Zagreb - Split 2:1, Lokomotiva - Istra 1961 1:0
Atmosfera nije loša, no poljuljani smo nakon niza slabih rezultata koje ostvarujemo u posljednje vrijeme, rekao je Jozinović
Disciplinski sudac pokrenuo je postupak po prijavi povjerenika za natjecanje Josipa Breznija protiv Krstičevića zbog izjava u medijima
 Krstičevića sam prijavio zbog vrijeđanja sudaca te nepoštivanja Kodeksa o ponašanju nogometnih djelatnika, rekao je Josip Brezni