Nedjelja, 16. rujna 2012. 21:32
HNL

Odigrali smo najbolje poluvrijeme do sada

Točno smo znali što hoćemo u obrani i napadu, kako koristiti posjed lopte, kaže Scoria
Utakmica 8. kola MAXtv Prve lige: Inter - Hajduk 1:1. U 3. minuti sudačke nadoknade vratar Blažević obranio Šariću kazneni udarac i osigurao Hajduku bod
Petak, 14. rujna 2012. 20:56
HNL

Osijek osvojio bod protiv Dinama

Osmo kolo: Dinamo - Osijek 0:0: Za Dinamo je debitirao Čileanac Carrasco, koji nikoga nije oborio s nogu
Osobno smatram da bi se naš račun trebao deblokirati i da nastavimo poslovati, provoditi preoblikovanje, a to znači i da rješavamo svoje obaveze, rekao je Goran Pauk, predsjednik Šibenika
Carrasco je dobro fizički pripremljen i dobit će minutažu. I Brozović zaslužuje minutažu, ima i iskustvo igranja u Maksimiru, objasnio je uoči Osijeka trener Modrih
Mario Zebec vodit će ogled u Koprivnici, a pomoćnici će biti Miro Grgić (Osijek) i Goran Loparac (Sladojevci)
Moja je preporuka Nadzornom odboru i Upravi Hajduka da iz unutarnjih rezervi ili na neki drugi način pokuša riješiti problem, riječi su  dogradonačelnik Splita Jure Šundova
Kako se sudačke pogreške više ne bi ponavljale, očekujemo tematsku sjednicu Udruge koja će se pozabaviti pitanjem regularnosti natjecanja, stoji između ostalog u priopćenju