Giggs se nalazi na širem popisu olimpijskih reprezentativaca Velike Britanije
Wigan - Man. City 0:1. City nije odigrao utakmicu za pamćenje, pobjeda na neugodnom gostovanju spada u rubriku "rutina"!
Neodlučenim rezultatom Napoli nije iskoristio šansu približiti se vodećim momčadima na ljestvici i dodatno zakomplicirati ionako neizvjesnu utrku za naslov prvaka.
Fabio Cannavaro, Jay-Jay Okocha,  Robert Pires,  Maniche, Juan Pablo Sorin, Robbie Fowler,  Fernando Morientes  i Hernán Crespo igrat će za šest indijskih klubova
Nakon vodstva u 12. minuti od 2:0 činilo se da će Betis na Camp Nou doživjeti sudbinu većine protivnika koji već na početku utakmice izgube orijentaciju. Međutim, Betis se neočekivano vratio
Pogotkom Milita u 54. minuti nogometaši Intera pobijedili su Milan u utakmici tijekom koje su načinom igre podsjećali na momčad koja je pod Mourinhovim vodstvom osvojila Ligu prvaka
Swansea je do pobjede došla u 70. minuti pogotkom Grahama, samo minutu ranije Walcott je poravnao rezultat
Maradona hospitaliziran je zbog bolova u abdomenu, a ubrzo je ustanovljeno da argentinski trener ima problema sa bubrežnim kamencem