Arsenal izgubio od Swansea, Thierry Henry nije pomogao

Nedjelja, 15. siječnja 2012. 20:39 Napisao/la  I. V.

Swansea je do pobjede došla u 70. minuti pogotkom Grahama, samo minutu ranije Walcott je poravnao rezultat

Arsenal je poražen (2:3) u 21. kolu Premierliga čime je umanjio izglede u borbi za jedno mjesto koje iduće sezone vodi u Ligu prvaka. Na svom terenu bolja je bila momčad Swansea, koja je do pobjede došla u 70. minuti pogotkom Grahama. Samo minutu ranije Walcott je poravnao rezultat i pobudio lažnu nadu momčadi Arsenea Wengera.
Ni Thierry Henry nije pomogao u završnici, živuća legenda Arsenala ušao je u igru u 63. minuti umjesto Aršavina. S nekoliko vižljastih pokreta podsjetio je na stare dane i pokazao da se još uvijek fizički može nositi sa zahtjevima Premierlige.

Utakmica 21. kola Premierliga: Swansea - Arsenal 3:2 (Sinclair 16 - 11m, Dyer 57, Graham 79/van Persie 5, Walcott 69)

Poredak: Man. City (-1) i Man. Utd. 48, Tottenham 46, Chelsea 40, Arsenal i Newcastle 36…