Borussia Dortmund kod Nurnberga odigrala je 1:1, Ivan Perišić igrao je do 63. minuti
Tottenham je remizirao protiv Norwicha (1:1) primiviši pogodak u 85. minuti. Mladen Petrić odigrao prvo poluvrijeme u porazu Fulhama, Nikica Jelavić cijelu utakmicu u posrtaju Evertona
Balotelli već dugi niz godina mora nositi kontaktne leće i u dogovoru s menadžerom Građana Robertom Mancinijem odlučio se riješiti neugodnog problema
Subota, 01. rujna 2012. 09:56
LaLiga

Luka Modrić počinje protiv Granade

Trener Real Madrida pokušava podjednako opteretiti sve igrače u uvodu sezone
Ivan Klasnić  seli iz Boltona u najjaču ligu na svijetu. Juventus kupio Nicklasa Bendtnera
Četvrtak, 30. kolovoza 2012. 10:15
LaLiga

Čim sam dotaknuo loptu, nervoza je prošla

Nisam bio nervozan! Mourinho mi je rekao što trebam raditi, nije mi puno govorio, kazao je Modrić
Četvrtak, 30. kolovoza 2012. 00:15
LaLiga

Real pobijedio Barcelonu, Modrić debitirao

Uzvratna utakmica Superkupa: Real Madrid - Barcelona 2:1. Luka Modrić debitirao za Real Madrid u završnici utakmice
Uz Modrića na klupi su Adán, Benzema, Albiol, Callejón, Lass i Nacho. Ispali su Kaká, Varane i Morata