Lyon - Ajaccio  2:0. Dejan Lovren postigao je prvi pogodak u 25. minuti
Nedjelja, 16. rujna 2012. 17:19
Serie A

Vukušić dvaput pogodio okvir gola

Lazio je slavio kod Chieva, a Vladimir Petković postao je tek drugi trener rimskog sastava koji je krenuo u sezonu s tri pobjede
Najbliže su bili u sezoni 2002/03 kada su nadoknadili sedam bodova zaostatka za svojim imenjakom iz Sociedada
Utakmica 4. kola Primere: Sevilla - Real Madrid 1:0
Utakmice 3. kola Serie A: Palermo – Cagliari 1:1, Milan – Atalanta 0:1
Rezultat 4. kola Primere: Getafe - Barcelona 1:4. Messi je pogotke zabio u 75. i 78. minuti
Ferguson protiv Wigana proslavio 500. utakmicu, Scholes pogotkom proslavio 700. nastup
Bayern - Mainz 3:1. Klasnić nije igrao za Mainz, Perišić igrao od 69. minute u pobjedi Borussije