×

Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 50

Jadran HN - Primorje EB 9:10. Riječani su na poluvremenu vodili 7:2, a Krizman je početkom četvrte dionice izjednačio (7:7). Primorje EB je zatim povelo 9:7, a gosti su ponovo vratili na 9:9
Doprastav - Rijeka 3:2 (22:25, 20:25, 25:22, 25:23, 15:13). Odbojkašice Rijeke poražene su nakon 109 minuta igre, a ironičan je podatak da su izgubile iako su osvojile 108, a Doprastav 107 poena
Trešnjevka - Zamet 25:26 (14:10).  Riječanke su se bolje snašle u završnici kada se igralo gol za gol , a raspoložena Čamila Mičijević pogodila je za pobjedu i važna dva boda
Trener Zameta Drago Žiljak nije dozvolio odgodu 16. kola već je sa svojim igračicama krenuo put Zagreb, dok je Tvin Trgocentar odgodio dolazak kod Orijent Presoflexa
Zbog orkanske bure i iznimno niskih temperatura "generalka" Rijeke protiv gostiju iz Sarajeva prebačena je za nedjelju.
Zbog loših vremenskih prilika odgođeno je kompletno 17. kolo A-1 lige koje se trebalo igrati ovoga vikenda
Vidovec Bios – Zamet 29:37. Obrana je u prvom poluvremenu savršeno funkcionirala i to je upravo ono što me najviše veseli uoči nastavka prvenstva, kaže trener Zameta
Primorje - Vougliameni 13:7. Sva neizvjesnost nestala je zapravo već nakon prve četvrtine. Nakon što je Samir Barać zabio pogodak za 5:2, Šetka je izborio peterac kojega je realizirao Denes Varga