×

Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 50

Pleter - Jolly JBS 50:74. Riječanke su u četvrtfinalnom ogledu Kupa Ružice Meglaj Rimac na Kozali poražene od šibenskog sastava
Marina Kaštela – Zamet 32:24 (14:13). Marin Sakić golom u 53 .minuti utakmice probudio je iskru nade, no tada je uslijedila nova 6:0 serija domaćna
Orijent Presoflex – Samobor 25:25 (14:14). Josipa Jerčinović u posljednjim sekundama utakmice izborila je sedmerac koji je Ena Konta pretvorila u pogodak za gromoglasno slavlje domaćih igračica
Rijeka - Nova KBM Branik 3:0. Sve što je potrebno reći jest da je šteta što izabranice Igora Lovrinova nisu tijekom sezone češće pružale ovakve igre jer bi onda zaisgurno igrale Final Four
Derbi Triglav Jadranske lige: Primorje EB – Pro Recco 6:13. O igri Primorja sve govori podatak da su u zadnje dvije četvrtine dva gola postignuli iz kaznenih udaraca
Zamet - Koka 29:22. Zamećanke su se revanširale gošćama za teški poraz u prvom djelu u Varaždinu kada su Kokice slavile s čak 12 pogodaka razlike
Nekada respektabilna momčad Međimurja pala je na niske grane, uzmemo li u obzir da većinu momčad čine kadeti onda  ono što prikazuju na parketu nikog ne čudi
Petak, 17. veljače 2012. 19:01