Pro Recco najbolji član sretne sportske obitelji Gabriela Volpija

Subota, 18. veljače 2012. 22:50 Napisao/la  Igor Vranić

Derbi Triglav Jadranske lige: Primorje EB – Pro Recco 6:13. O igri Primorja sve govori podatak da su u zadnje dvije četvrtine dva gola postignuli iz kaznenih udaraca

Utakmica 16. kola Triglav Jadranske lige: Primorje EB – Pro Recco 6:13 (2:3, 2:4, 1:4, 1:2).

Suci: B. Margeta (Kranj), M. Vlašić (Zagreb). Delegat: M. Bebić (Split)

PRIMORJE ERSTE BANKA: Radić, Glavan, Paškvalin, Krapić, De. Varga 2, Franković, Muslim 2, Jelača, Da. Varga 1, Barač 1, Šetka, Xavier Garcia, Buljubašić, Car.

PRO RECCO: Tempesti, Burić, Madaras 1, Sukno, Kasas, Felugo 2, Filipović 1, Perrone Rocha 3, Pijetlović 3, Prlainović, Molina 2, Gennaro.

Vaterpolisti Pro Recca uživali su u bazenu na Kantridi tijekom utakmice 16. kola Jadranske lige. Krcato gledalište i pozitivna atmosfera na tribinama dodatno su potaknuli vaterpoliste trenera Giuseppea Porzija da pred gazdom Gabrielom Volpijem demonstriraju moć i znanje. Rezultat utakmice Primorje – Pro Recco 6:13 dovoljno govori o tome kakav se vaterpolo igrao u derbiju Triglav Jadranske lige.

A o igri Primorja Erste banke sve govori podatak da su u zadnje dvije četvrtine dva gola postignuli iz kaznenih udaraca! Doduše, početkom 3. četvrtine Daniel Varga smanjio je vodstvo gostiju na dohvatljiva dva pogotka razlike (5:7), domaći vaterpolisti imali  su šansi tijekom nekoliko neizvjesnih minuta igre uhvatiti priključak, ali je Felugo pogodio za 5:8 i utakmica je završila.

Na tribinama  bazena okupile su se uprave Primorja, Rijeke i vodstvo Pro Recca, utakmicu su gledali i igrači Rijeke zajedno sa stručnim stožerom. Svi su se stopili u veliku sportsku obitelj u središtu koje se nalazi padre Gabriele Volpi.