×

Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 50

Rijeka - Baki 0:3 (17:25, 21:25, 18:25). Najsvjetliji trenutak susreta bio je drugi set i vodstvo izabranica Igora Lovrinova 7:4 odnosno 18:17, no serija gošći 5:0 brzo je ugasila nadu da Riječanke mogu osvojiti barem jedan set
Želimo pobijediti, no za mene je najvažnije da iskoristimo utakmicu kao probu za teške utakmice koje slijede protiv Poreča i Kaštela,  rekao je trener Zameta
Grci su neugodna momčad i neće nam biti lako. Dobro nam je upozorenje bila utakmica s  Olympiacosom, kaže Fran Paškvalin
Baki je kvalitetnija ekipa od Rijeke i nakon poraza Riječanki u prvom susretu teško je očekivati nešto više od dostojnog otpora na domaćem parketu
Nakon što su prespavali u Zadru, Riječani su, usprkos velikom nevremenu i zatvorenoj Jadranskoj magistrali ipak uspjeli stići na Kantridu.
Kostrena – Grobničan 3:2 (22:25, 21:25, 30:28, 25:16, 15:13). Kostrenjake su bile uporne i krajem treće dionice uspjele su mirno odigrati. Jednom kada je susret otišao u četvrtu dionicu bilo je očito da su izabranice Alena Pavačića zaboravile sve loše iz prve dvije dionice
Zbog obilnih snježnih padalina otkazan je turnir u Širokom Brijegu. Čim vremenski uvjeti dopuste, Rijeka se vraća kući.
Drugo poluvrijeme izabranici Aramisa Naglića otvorili su serijom 6:0, te sjajnom igrom u obrani tako da gosti čak sedam minuta nisu uspjeli postići koš. Nakon trice Matea Jurčića Kvarner je pobjegao na 57:44 i domaćin je nastavivši s dobrom igrom bez većeg problema došao do nova dva boda