Odbojkašice Rijeke u Bratislavi prosule vodstvo 2:0 u setovima

Subota, 11. veljače 2012. 19:59 Napisao  Marko Babić

Doprastav - Rijeka 3:2 (22:25, 20:25, 25:22, 25:23, 15:13). Odbojkašice Rijeke poražene su nakon 109 minuta igre, a ironičan je podatak da su izgubile iako su osvojile 108, a Doprastav 107 poena

Doprastav - Rijeka 3:2 (22:25, 20:25, 25:22, 25:23, 15:13). Dvorana PKO. Suci: Hobor, Szabo (oba Mađarska).

DOPRASTAV: Crkonova 18, Drobnakova 1, Palgutova 12, Kosekova, Jelinkova 3, Vargova, Pencova 16, Rojkova 16, Henson 20, Šmitalova 1, Valachova (L), Nemcova.

RIJEKA: Došen (L), Pilepić 20, Zdrilić 17, Savić 6, Ćutuk 18, Magdić, Fabris, Brčić 7, Sušić 17.

Odbojkašice Rijeke poražene su na gostovanju u Bratislavi kod Doprastava nakon 109 minuta igre i pet setova! upisavši šesti poraz u 11 utakmici u Interligi Riječanke su odigrale sjajna dva seta povevši 2:0 iako su Matea Magdić i Samanta Fabris zbog ozljede sjedile na klupi. U tom trenutku sve se činilo idealno iako je bilo  očito da nema mjesta opuštanju.

Riječanke se ni nisu previše opustile, ali umor je učinio svoje budući da Igor Lovrinov nije imao previše prostora za rotacije. Treći i četvrti set sveli su se na "ganjanje" rezultata, a Riječanke su najbliže stigle u četvrtom setu kod 21:20.  Ipak, u petoj dionici nije bilo snage da se Bratislava napusti uzdignutih ruku, domaće odbojkašice povele su 5:3, pa je bilo 10:9, 12:10 i na kraju 15:13.