EUROLIGA VATERPOLISTA

Primorje EB potvrdilo prvo mjesto u skupini

Srijeda, 08. veljače 2012. 21:21 Napisao  Marko Babić

Primorje - Vougliameni 13:7. Sva neizvjesnost nestala je zapravo već nakon prve četvrtine. Nakon što je Samir Barać zabio pogodak za 5:2, Šetka je izborio peterac kojega je realizirao Denes Varga

Vaterpolisti Primorja EB pobijedili su grčki Vougliameni 13:7 u utakmici 5. kola skupine A Eurolige. Riječani su tako kolo prije kraja uvjerljivom pobjedom potvrdili prvo mjesto u skupini. Iako su uoči susreta upozoravali na grčki sastav, Riječani su se bez problema prošetali do novih bodova.

Sva neizvjesnost nestala je zapravo već nakon prve četvrtine. Nakon što je Samir Barać zabio pogodak za 5:2, Šetka je izborio peterac kojega je realizirao Denes Varga. Nakon što u završnici prve četvrtine Grci nisu uspjeli iskoristiti priliku s dva igrača više postalo je očito da će izabranici Zorana Roje bez problema kontrolirati rezultat.