Subota, 17. prosinca 2011. 20:26
Lige petice

PSG u nedjelju predstavlja Beckhama

Beckham bi trebao potpisati ugovor na godinu i pol dana
HSV i Augsburg odigrali su 1:1, Mladen Petrić je za HSV igrao do 71. minute. Borussia Dortmund na gostovanju se lako obračunala s Freiburgom (4:1), Ivan Perišić u igru je ušao u 71. minuti, dok je Mario Mandžukić u pobjedi Wolfsburga protiv Stuttgarta odigrao cijelu utakmicu
Njemački Bayern, čije boje brane Ivica Olić i Daniel Pranjić, prolaz u četvrtfinale tražit će protiv Basela
Pravosudna akcija neće riješiti probleme unutar HNS-a bez utjecaja politike
Ruski prvoligaš je za španjolskog napadača spreman platiti osam milijuna eura
Nedjelja, 11. prosinca 2011. 10:54
Lige petice

Barcelona je klasa iznad El Clasica

Za utjehu Joseu Mourinhu, u izvornom nogometnom smislu nitko na svijetu nije ravnopravan Barcin protivnik
Poslije poraza reprezentacije u Ateni Štimac je jasno dao do znanja da je spreman odmah postati izbornik u istom savezu kojega je nekoliko mjeseci ranije pokušao rasturiti
Naravno da Malešov postupak  ima jaku društvenu pozadinu,  prije nekoliko godina takva bi policijska akcija bila nezamisliva