Michael Skibbe, koji je do sada vodio turski Eskisehirspor, na klupi njemačkog prvoligaša naslijedit će Markusa Babbela
Luis Suarez ne smije igrati na 8 utakmica i mora platiti 40.000 funti
Ponedjeljak, 19. prosinca 2011. 14:32
Lige petice

Promašaj Luke Modrića protiv Sunderlanda

Na sreću Modrićev promašaj nije koštao Spurse koji su tri boda osvojili zahvaljujući pogotku Pavljučenka
Barcelona pobijedila (4:0) Santos u finalu Svjetskog klupskog prvenstva
Subota, 17. prosinca 2011. 20:26
Lige petice

PSG u nedjelju predstavlja Beckhama

Beckham bi trebao potpisati ugovor na godinu i pol dana
HSV i Augsburg odigrali su 1:1, Mladen Petrić je za HSV igrao do 71. minute. Borussia Dortmund na gostovanju se lako obračunala s Freiburgom (4:1), Ivan Perišić u igru je ušao u 71. minuti, dok je Mario Mandžukić u pobjedi Wolfsburga protiv Stuttgarta odigrao cijelu utakmicu
Njemački Bayern, čije boje brane Ivica Olić i Daniel Pranjić, prolaz u četvrtfinale tražit će protiv Basela