Bili smo superiorni protiv Juventusa, pogotovo u završnici utakmice. No, realno gledano, i bod je velik u Torinu, objasnio je trener Šahtara Rumunj Mircea Lucescu
Rezultati 2. kola utakmica Lige prvaka: Juventus - Šahtar 1:1, BATE - Bayern 3:1
Utorak  (20.45), skupina E:  Nordsjaelland - Chelsea, Juventus - Shakhtar.  Skupina F:  BATE Borisov - Bayern, Valencia - Lille.  Skupina G (18):  Spartak - Celtic.  (20.45):  Benfica - Barcelona.  Skupina H: Cluj - Manchester United, Galatasaray - Braga
Blohin je dogovorio četverogodišnju suradnju iako je i dalje izbornik ukrajinske reprezentacije
Dynamo Kiev i Dinamo Zagreb igraju u srijedu, 3. listopada
Bilo je teško vratiti se nakon 0:2 zaostatka. No, uspjeli smo. Ponovo smo pokazali karakter i sretni smo zbog toga, objašnjava strijelac prvog gola za Juventus Arturo Vidal
Srijeda, 19. rujna 2012. 22:41
Liga prvaka

Leo Messi spasio Barcelonu

Mario Mandžukić u igru je ušao u 63. minuti, a u 94. minuti nije bio precizan s bijele točke
Utakmica 1. kola Lige prvaka, Skupina E: Chelsea - Juventus 2:2. Chelsea je pogocima Oscara vodio s dva pogotka razlike, ali je talijanski prvak uspio osvojiti bod