Skupina A: Srbija - Wales 6:1,  Škotska - Makedonija 1:1
Slovenci su na gostovanju u Norveškoj poveli golom Sulera u 16. minuti utakmice, izjednačio je Henriksen u 26. minuti. Hladan tuš za slovensku reprezentaciju stigao je u 94. minuti kada je Riise s bijele točke pogodio za konačnih 2:1.
Utorak, 11. rujna 2012. 19:47
Reprezentacija

Hrvatska do boda u Bruxellesu

Bod je zasluženo osvojen u ne baš impresivnoj igri protiv belgijskih zvijezda
Iako se činilo da će Štimac u zatvorenijoj varijanti koristiti iskusnog Vukojevića, izgleda da se na kraju  odlučio za Radoševića, koji će na stadionu Kralja Badouina imati premijeru u dresu Hrvatske
Vjerojatni početni sastav Belgije vrijedi 334,5 milijuna eura, a hrvatski 109 milijuna eura. Cijene na nogometnom tržištu često nisu realan odraz kvalitete
Utakmica 8. kola skupine 5: Španjolska - Hrvatska 6:0 (Sarabia 3, Deulofeu 10, Vázquez 17, Isco 34, Montoya 38, Vazquez 81)
Ponedjeljak, 10. rujna 2012. 20:05

Hrvatska odradila trening u Bruxellesu

Trening je odradio i Vedran Ćorluka koji je zbog problema s Ahilovom tetitvom trenirao s posebnom čarapom
Svjestan sam da me se čeka u reprezentaciji. Nadam se da ću već u utakmici s Hrvatskom uslišiti želje navijača, najavljuje veznjak Chelseaja