Italija - Irska 2:0 (1:0). Antonio Cassano doveo Talijane u vodstvu u 35. minuti, pobjedu potvrdio Mario Balotelli u 90. minuti
Ponedjeljak, 18. lipnja 2012. 22:20
EURO 2012

Hrvatska ispala nakon minimalnog poraza

Skupina C. 3. kolo: Hrvatska - Španjolska 0:1. Šansu utakmice propustio je Rakitić u 59. minuti
U jednom od najslabijih poluvremena odigranih na EURO-u nogometaši obiju reprezentacija nisu pokazali ama baš ništa što bi nagovijestilo pogotke
Sastav: Pletikosa, Vida, Ćorluka, Schieldfeld, Strinić, Srna, Vukojević, Rakitić, Pranjić, Modrić, Mandžukić
Scenarij koji bi Talijane izbacio s EURO-a odigrao se u izmišljenom izvještaju UEFA-e kojim su  testirane veze interne televizije u press centrima na EURO-u
Danski napadač je na utakmici protiv Portugala postigao dva pogotka, a tijekom proslave drugog je otkrio natpis kladionice Paddy Power na donjem rublju
Španjolska je svjetski i europski prvak. Cijeli sustav su izgradili na napadačkom nogometu i spektaklu, jednostavno ne vjerujem da mogu u utakmicu ući s namjerom da namjeste rezultat, objašnjava izbornik "azzurra
Rezultat 2:2 u utakmici između Hrvatske i Španjolske izgleda vjerojatno tek kada Talijani počnu  čeprkati po tuđoj savjesti. Kome bi se Španjolci i Hrvati trebali ispričavati kada bi odigrali 2:2? Zar Talijanima?!