U najzanimljivijem ogledu 18. kola mladi hrvatski reprezentativac Dino Šamanić tri sekunde prije kraja ogleda sa Stojom realizirao dva bacanja i mladoj ekipi Jadrana donio veliko slavlje. Sigurne pobjede Crikvenice, Škrljeva i Kraljevice
Od prvog dana naš je cilj Prva liga. S ovakvim pristupom možemo igrati i u vrhu Prve lige, a kamoli ne u ovoj ligi, kaže trener Kozale
Zamet II – Lokomotiva II  19:29. Osim u kvaliteti protivnika uzrok visokog poraza leži i u činjenici da u sastavu Zamećanki nije bilo nekoliko igračica koje su bile spriječene zbog nastupa za prvu ekipu
Kozala – Matulji 2001. 32:25. Najveća prednost na utakmici iznosila je čak 15 pogodaka razlike (30:15) u 45. minuti utakmice
Nogometaši Vinodola osvojili su prvi Županijski kup u povijesti kluba nakon što su u finalu nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca na Rujevici nadvisili momčad Orijenta 4:3
Domaći rukometaši u nastavku su imali i četiri pogotka razlike, no taj kapital nisu znali sačuvati do kraja utakmice
Poraz u Dalmaciji nije tragično shvaćen u redovima Uskoka, koji se nalaze u zlatnoj sredini prvoligaške ljestvice i čini se  da nemaju viših ambicija
U samo dvije odigrane utakmice 16. kola A-2 lige Zapad Škrljevo slavljem kod Pule 1981 (68:85 ) preuzelo vrh ljestvice. Zamećani poraženi od Stoje 65:98