Znam da će zvučati smiješno, ali nismo tako loše ni igrali. Jadran ima iskusnu i kvalitetnu momčad, koja je zabijala dok smo se mi igrali, tumači Dželalija težak poraz
Svirao je nepostojeći jedanaesterac za goste u 73. minuti kod 1:1. Treći gol Zelina je postigla nakon igranja rukom i nije svirao očigledan jedanaesterac za nas. Poslali smo službeno priopćenje HNS-u, objašnjava Kečalović
Utakmice 31. kola: Jadran - Orijent 6:1, Opatija - Krk 1:1
Grobničan - Crikvenica 1:1. Domaćin je poveo preko Jukića (22'), da bi "fenjerašu" vrijedan bod donio Peričić u 35. minuti
 Pristao sam sudjelovati u ovom projektu kojemu je cilj promicanje rukometne igre na nagovor Vjekoslava Sardelića. Nadam se da ću svoje znanje i iskustvo prenijeti na mlade rukometaše te da će Kastav u budućnosti također postati kvalitetna rukometna škola, rekao je Matošević
U Novom Marofu  u organizaciji Odbora za karting šport Hrvatskog auto i karting saveza održana je "2. Nagrada OKŠ-a 2012", nastupila su 34 vozača iz 11 klubova
Najteže mi je bilo vidjeti igrače nakon utakmice, svi su gledali u prazno, ali to je valjda tako. U sportu nažalost ima puno više razočaravajućih nego sretnih trenutaka, rekao je Kancijanić nakon remija s Bellevueom
Posljednjeplasirani Kirci na Mavrince dolaze po bodove pomoću kojih bi izbjegli dodatne kvalifikacije, dok  pretposljednji Rovinj predvođen novim trenerom Dragom Čoharom u drugom uzastopnom gostovanju traži bodove u Novalji