Posljednjeplasirani Kirci na Mavrince dolaze po bodove pomoću kojih bi izbjegli dodatne kvalifikacije, dok  pretposljednji Rovinj predvođen novim trenerom Dragom Čoharom u drugom uzastopnom gostovanju traži bodove u Novalji
Boćari Brajde s uvjerljivih 22:0 na domaćem terenu svladali Funtanu, Podhum KVIG s 20:2 ispratio Dubravu u susretima 11. kola
Bellevue - Opatija 7:7 (0:1, 0:1, 2:2, 5:3). Vukčević je 16 sekundi prije kraja donio domaćinu prvo i jedino izjednačenje na utakmici
Utakmica 26. kola: Rječina - Turbina 1:1. Gosti su poveli nakon samo pet minuta preko Tomljanovića, a Dražičanima je bod donio Valić golom deset minuta prije kraja ogleda
- Treću ligu igrali smo samo iz razloga jer nam je bila obaveza kao prvoligašima, rekla je Branka Konta. - Naša želja je povratak u Drugu ligu, no još je malo prerano za konačne odluke, ustvrdila je Višnja Hrmić, trenerica Liburnija Opatije
Crikvenica – Dubrava 88:75. Kirci su velikom pobjedom osigurali dodatne kvalifikacije u kojima će igrati sa pretposljednjom momčadi A-1 lige za ostanak (Borik ili Dubrovnik)
Važna tri boda upisali su i nogometaši Muna slavivši na gostovanju kod Starog grada 1:0 i zadržavši na vrhu tri boda prednosti ispred Goranke
Rezultati 26. kola: Naprijed - Novigrad 3:0, Jedinstvo Omladinac - Borac 1:0,  Halubjan - Klana 4:1, Goranin - Medulin 2:2, Otočac - Rudar 0:3, Žminj - Istra 2:1, Umag - Mladost 2:3