×

Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 50

Salona - Opatija 7:11 (2:0, 0:6, 1:1, 4:4). Na uvijek teškom i neugodnom gostovanju Opatijci su u potpunosti nadigrali domaćine prepustivši im samo uvodnu četvrtinu
Domaćini su uvjerljivo svladali nemoćne goste iz Skrada
Naum Batkoski, Rene Komar i Dominik Mohorović više nisu igrači Crikvenice. Klub se, uz objašnjenje kako su preskupi, riješio njihovih usluga
Lučki radnik - Vrbovsko 4:2. "Dokeri" su otpor borbenih gostiju "slomili" tek u nastavku
Odigrani su susreti 8. kola Druge boćarske lige skupina sjever
Nedjelja, 15. travnja 2012. 10:52
Mali nogomet

Rabljani bolji od Pomorca u finalu

U finalu momčad UDVDR Rab bila je bolja od veterana Pomorca, pobijedivši rezultatom 3:0
Rezultati 22. kola Prve lige rukometaša: Umag - Crikvenica 32:29, Brod - Senj-Wallenbom 27:34
Matulji 2001 – Maksimir Pastela 31:25 (18:9). Matuljci su se vrlo brzo odvojili, te utakmicu riješili već do poluvremena