Uoči novog ogleda s Jugom (srijeda, 18.30) jasno je da se dubrovački sastav diže, a da je Primorje unatoč neospornom karakteru u blagoj stagnaciji. Je li igra Primorja pročitana knjiga?
Vaterpolisti Primorja u prve dvije četvrtine nisu postigli niti jedan pogodak
Smatram da smo puno bolja momčad u odnosu na protivnika, ali očekuje nas zahtjevna utakmica. Bitno je da nastavimo pobjednički niz u Regionalnoj ligi, da zadržimo prvo mjesto uoči završnice, kaže Krapić
Primorjaši u zadnjem kolu kod kuće dočekuju Szolnok u dvoboju koji će odlučiti prvaka skupine B
 Utakmica je bila fizički zahtjevna. Plivački smo bili dosta slabi, tu su igrači izgorili, ali se dogodilo da je Primorje imalo problema, kaže Vjeko Kobeščak
Utakmica 6. kola: Jug CO – Primorje EB 9:6 (2:3, 2:0, 3:1, 2:2).  Primorje više od dvije četvrtine nije postiglo pogodak, ukupno 17 minuta!
Arenasport 1 (19): Jug - Promorje. Jasno je da će nas pokušati zaustaviti još agresivnijom igrom, u tome će im pomoći i Dobud koji se vraća u bazen, no mi moramo prije svega gledati na svoju izvedbu, kaže Asić
 U ovom trenutku nemamo atmosferu i navijače.  Ali, toliko je optimizma da očekujem da naši igrači već protiv Primorja mogu opet dobiti pljesak s tribina, kaže predsjednik Juga  Lukša Jakobušić