Utakmica 3. kola Lige za prvaka: Primorje EB - Jadran HN 14:6 (4:1, 3:1, 5:2, 2:2). Primorjaši su su već nakon tri minute imali vodstvo od 3:0
Bazeni  Kantrida (19): Primorje - Jadran HN. Pokazali su svojim igrama, ali i plasmanom na kraju skupine B da su najbolja crnogorska momčad. Moramo pružiti naš maksimum kako bi bodovi ostali u Rijeci, kaže Asić.
 Po dvije utakmice iz svakoga kola izravno prenosi televizija (Arenasport)
Mislim da ću se uspjeti spremiti za utakmicu protiv Jadrana. Zadovoljan sam igrom, ali imam i puno veću minutažu nego prijašnjih sezona i mislim da sam to dobro iskoristio
Jug je jedna od najboljih europskih momčadi i ne trebaju nas zavarati ova dva rezultata. Sezona je duga, ove utakmice su samo pokazale da smo na pravom putu, kaže Asić
Srijeda, 11. veljače 2015. 19:58
Vaterpolo

Primorje ponovo uvjerljivo protiv Juga

Susret 5. kola: Primorje EB - Jug CO 10:5 (5:1, 3:2, 1:1, 1:1)
Ovu ekipu krasi granitna obrana, a u posljednje dvije utakmice imamo sjajnu realizaciju igrača više. Ne sjećam se da smo ikad iskoristili devedeset posto prilika, kao sada u Dubrovniku, kaže Muslim.
Ponedjeljak, 09. veljače 2015. 19:55