JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 50

Može ga biti stid i neka se sjeti lisica na svojim rukama. Bolje da pričuva ženu da ne mora ganjati tipove po vrtu kada dolazi kući, glasi Mamićeva izjava zbog koje je Buljan pokrenuo parnicu
Subota, 31. ožujka 2012. 21:49
LaLiga

Real Madrid zabio 100 golova u sezoni

Real Madrid je na gostovanju u Osasuni slavio sa uvjerljivih 5:1, Barcelona svladala Osasunu 2:0
Nakon susreta Catanije i Milana, koji je završio 1:1 lamentira se o nepriznatom pogotku Robinha, zbog kojega je trener Milana Allegri poručio kako mu je dosta prigovaranja iz Juventusa, kao i sudačkih pogrešaka
 Dinamova demonstracija nadmoći (6:0) završila je ponižavajuće za igrače Lokomotive. Hajduk praktično osigurao najviše što u ovom trenutku može: drugo mjesto u prvenstvu, miljama daleko iza Dinama
Sunderland je prosuo vodstvo 3:1 u posljednjih pet minuta propustivši tako upisati pobjedu kod Manchester Cityja nakon 1988. godine. Nikica Jelavić i Ivan Klasnić igrali za Everton odnosno Bolton koji su upisali pobjede
Mandžukić je u 77. minuti postigao treći pogodak za svoju momčad, a jednom je asistirao dvostrukom strijelcu Helmesu
Zanimljivo da je Mršić u ovom prvenstvu vodio Cibaliju do 6. kola, kada je smijenjen nakon poraza od Osijeka
Samo jaki sponzor poput Gazproma ili neke druge tvrtke može Hajduka spasiti od stečaja