Utakmice 33. kola: Roma - Atalanta 3:1, Sassuolo - Cagliari 1:1
Utakmica 33. kola: Granada - Barcelona 1:0.  Tika-taka je otišla u povijest
Utakmica 30. kola: Bayern - Borussia Dortmund 0:3
Utakmice 34. kola: West Brown - Tottenham 3:3, Fulham - Norwich 1:0, Southampton - Cardiff 0:1
Subota, 12. travnja 2014. 17:48
Bundesliga

Perišić zabio dvaput, Olić jednom

Pobjedom protiv Nurnberga momčad Wolfsburga preskočila je Borrusiju iz Monchengladbacha na četvrtom mjestu
Utakmica 32. kola: Juventus - Livorno 2:0, Genoa - Milan 1:2
Susret 32. kola: Parma - Napoli 1:0. Nogometaši Napolija šestim su porazom ove sezone kompromitirali šanse za drugo mjesto.
Nedjelja, 06. travnja 2014. 22:26
LaLiga

Ivan Rakitić strijelac protiv Espanyola

Ivan Rakitić ušao je u igru u 62. minuti da bi u 89. minuti postavio konačan rezultat