Premierliga: Slaven Bilić ostvario petu pobjedu, Jose Mourinho može malo odahnuti

Subota, 17. listopada 2015. 17:59 Napisao/la  SC

Utakmice 9. kola: C. Palace - West Ham 1:3, Chelsea - A. Villa 2:0, Everton - Man. United 0:3, Man. City - Bournemouth 5:1, Southampton - Leicester 2:2

Slaven Bilić ostvario je petu pobjedu, West Ham popeo se četvrto mjesto nakon 9. kola. Bilićevoj momčadi na gostovanju protiv C. Palacea posao je olakšao Gayle, koji je isključen u 43. minuti zbog drugog žutog kartona.

U drugom dijelu West Ham je lomio otpor domaćina sve do same završnice, kada su postignuli dva pogotka za nova tri boda. Nikica Jelavić ušao je u igru u 85. minuti umjesto Sakha.

Andrej Kramarić nije bio u zapisniku utakmice u kojoj je Leicester osvojio bod (2:2) pogotkom Vardyja u 90. minuti.

Jose Mourinho napokon može malo odahnuti, Chelsea je pobijedio Aston Villu. Oba Manchestera autoritativno su osvojili bodove.

Utakmice 9. kola: Tottenham - Liverpool 0:0, C. Palace - West Ham 1:3 (Cabaye 25-11m/Jenkinson 22, Lanzini 88, Payet 90), Chelsea - A. Villa 2:0 (Diego Costa 34, Hutton 54-ag), Everton - Man. United 0:3 (Schneiderlin 18, Herrera 22, Rooney 62), Man. City - Bournemouth 5:1 (Sterling 7, 29, 45, Bony 11, 89/Murray 22), Southampton - Leicester 2:2 (Fonte 21, van Dijk 37/Vardy 66, 90), West Brom - Sunderland 1:0 (Berahino 54), Watford - Arsenal 0:3 (Sanchez 62, Giroud 68, Ramsey 74).