Sveukupno troje navijača nosilo je majice tvrtke Basebud. Proizvođač je to slušalica za Fan trgovinu Tottenhama, a ulet na travnjak bio je dio marketinške kampanje povodom predstojećih božićnih blagdana
Utakmica 5. kola: Rijeka - Standard 2:0. Pogocima Moisesa i Kramarića momčad Rijeke zadržala izglede za plasman u idući krug natjecanja
Kraj: Rijeka - Standard 2:0. Moises i Kramarić strijelci za konačnih 2:0, Feyenoord svladao Sevillu istim rezultatom. Ako želi prezimiti u Europi, Rijeka u zadnjem kolu mora slaviti u Sevilli
Igrala većina hrvatskih nogometaša, četiri pogotka dosad najviše u skupini Europske lige ove sezone
Četvrtak, 06. studenog 2014. 20:18
Liga UEFA

Salzburg deklasirao Dinamo u Zagrebu

Skupina D, 4. kolo: Dinamo - RB Salzburg 1:5. Sorianov hat-trick
Uživo: Feyenoord - Rijeka 2:0. Golovima El Ahmadija i Immersa domaćini poveli 2:0 nakon dvadeset minuta igre. Riječani zaprijetili preko Kramarića u 65. i 77. minuti te Leovca (70)
Ne zna se što je uzrok događaniima na stadionu Pasienky u Bratislavi, inače domu Intera koji je od 2009. godine privremeni stadion Slovana
Četvrtak, 23. listopada 2014. 23:23
Liga UEFA

Slaven Bilić pobijedio Partizan u Beogradu

Rezultati: Partizan - Besiktas 0:4,  Inter - St. Etienne 0:0, Young Boys - Napoli 2:0