Istra 1961 preokrenula rezultat (2:1) dvama kaznenim udarcima (81, 90) u završnici utakmice protiv Slavena Belupa
Obadva kaznena udarca zaprepastila klupu Slavena Belupa, kod drugoga je trener Stipić pao ničice na koljena...
Nismo i nećemo komentirati suđenje, niti sada niti onda kada se griješilo na našu štetu, iz jednostavnog razloga - jer vjerujemo u sustav, stoji u priopćenju
Nedjelja, 24. siječnja 2021. 09:32
HNL

Dinamo imao 12 igrača na terenu!

Klubovi poput Gorice teško mogu parirati
U 61. minuti Tonio Teklić je vješto pospremio jedan odbijanac u mrežu domaćina i donio pobjedu Hajduku. Caktaš u drugoj minuti sudačke nadoknade promašio penal
Momčad Nenada Bjelice sve je riješila u prvih 45 minuta dvama golovima Ramona Miereza, do velike prednosti došli su bez da su praktički zapucali na domaći gol
Medijima su možda neke pobjede draže, meni je svaka pobjeda važna, kaže trener Rijeke prije subotnje utakmice