Finale: Cedevita - Zadar 86:82 /17:23, 29:27, 21:19, 19:13). Zadar vodio s 19 koševa prednost sredinom drugog perioda, Cedevita zonskim pressingom preokrenula susret
Dobro mi je, ekipa me odlično prihvatila, na treninzima se radi puno jačim intenzitetom, sve je općenito na jednoj višoj razini, kaže bivši igrač Kvarnera 2010, danas član Zadra
Poluzavršnica: Cibona - Zadar 74:82 (21:19, 18:23, 17:21, 18:19). Zadar je utakmicu prelomio u posljednjoj četvrtini i time došao u priliku za prvi Kup nakon osam godina posta
Kvarner je ekipa koja zna stajati na terenu, koja igra agresivno što na koncu potvrđuju i njeni rezultati ove sezone, kaže Repeša
Istok - Zapad 158:163 (36:47, 46:36, 40:39, 36:41). U večeri u kojoj su se pokušali dostići mnogi rekordi ostat će zapisana 27. pobjeda zapada i prva MVP-titula za Russella Westbrooka
LaVine postao drugi najmlađi pobjednik natjecanja nakon Kobea Bryanta
 U 12 minuta pogodio je svih 13 šuteva i postavio još jedan rekord pogodivši najviše trica (9) u jednoj četvrtini