Jelena Kovačević (No Kachi, do 55 kg), Ivana Bebek (Ri Croatia, do 61 kg), Ema Aničić (Zamet, do 68 kg) osvojile su prvo mjesto, Azra Saleš (TAD, do 68 kg) i Dejan Aleksić (Zamet, do 75 kg) bili su drugi,  a Renato Strišković (Zamet, do 67 kg) treći
Na tatamijima u dvorani 3. maj od 12 sati tražit će se putnici za Europsko prvenstvo
Karatistica TAD-a slavila je u apsolutnoj kategoriji  i do 68 kilograma, a zlato je osvojio i Roko Janković (Volosko) preko 84 kilograma
U Tuzli je, prošle subote održan jaki međunarodni turnir na kojem su nastupili i hrvatski natjecatelji. Azra Saleš zlatna u kategoriji do 68 kilograma.
U mlađeseniorskom uzrastu nagrada za najuspješnije pripala je Renatu Striškoviću (Zamet) i Ivoni Tubić (Volosko), dok su kod juniora najbolji bili Filip Dmitrašinović (Zamet) i Danka Zorić (Ri Croatia)