Esmir Mušić zlatni na međunarodnom karate turniru Međimurje open

Ponedjeljak, 10. rujna 2012. 12:01 Napisao/la  M. B.

Esmir Mušić, član Karate kluba TAD, slavio je konkurenciji seniora do 84 kilograma

Esmir Mušić, karatist TAD-a, osvojio je prvo mjesto u seniorskoj konkurenciji na međunarodnom turniru Međimurje open u Čakovcu na kojem je nastupilo 490 natjecatelja iz 47 klubova i pet zemalja (Hrvatska, Slovenija, BiH, Srbija, Mađarska).

Esmir je slavio u kategoriji do 84 kilograma, dok je Zoran Konevski (Opatija) osvojio brončanu medalju u konkurenciji boraca do 75 kilometara.

U konkurenciji mlađih seniora Filip Dmitrašinović, član Zameta, uzeo je zlato u kategoriji preko 78 kilograma, a Danka Zorić, iz Ri Croatije, slavila je u kategoriji do 60 kilograma.