Helena Stanić (Metal) slavila je u kategoriji do 61 kilograma, a Ivona Tubić (Volosko) do 68 kilograma. Goran Lučin (TAD) bio je najbolji do 75 kilograma
Goran Lučin (TAD) drugo mjesto osvojio je u kategoriji do 75 kilograma, a Ivana Bebek (Ri Croatia) bila je treća u konkurenciji do 61 kilograma
Sada čekamo odluku Ureda za opću upravu o Skupštini koja se održala  u Zadru 29. lipnja, kaže Ante Vičević
Jelena je novom zlatnom medaljom potvrdila neprikosnovenost u svojoj kategoriji
Doći će mnoge reprezentacije jer turnir je dobar za provjeru, da se vidi gdje se tko nalazi dva mjeseca prije Svjetskog prvenstva, rekao je Dragutin Galina
Karatistica Opatije slavila je u kategoriji do 68 kilograma, a u finalu je pobijedila predstavnicu Mađarske Fruzsinu Lassingleitner odlukom sudaca 5:0
Esmir Mušić, član Karate kluba TAD, slavio je konkurenciji seniora do 84 kilograma
Ivona Tubić (Volosko) je slavila u kategoriji do 68 kilograma, a Dejan Aleksić (Zamet) do 75 kilograma