Odbojkašice Kastva svladale su Crikvenicu nakon velike borbe, Riječani lako protiv Mlake u lokalnom derbiju
Prva liga rukometaša, 23. kolo: Crikvenica - Brod 35:24 (17:12)
Galeb MR - Opatija  13:12 (3:5, 3:0, 4:5, 3:2). Iako su Opatijci u posljednjoj minuti preko Peroša još jednom došli na minimalni zaostatak, nije preostalo više vremena za promjene na semaforu
Posebno me veseli što smo pobijedili našeg najvećeg rivala MNK Grobnik i pokazali da smo trenutno najbolja momčad u ovom dijelu Hrvatske, rekao nam je izbornik ekipe Ivan Tomić.
Nedjelja, 22. travnja 2012. 19:07
Prva ŽNL

Kraljevica nadigrala dokere na Oštru

Kraljevica - Lučki radnik 4:1. Domaćin je u potpunosti nadigrao goste iz Rijeke i ostvario uvjerljivu pobjedu
Stari grad - Risnjak 0:1. Gol odluke postigao je Kraljić koji je u pedesetoj minuti realizirao najstrožu kaznu
Podhum je uspio zadržati laganu prednost pred pratiteljima, a Brajda se pobjedom kod Dubrave bodovno izjednačila sa Pulom
Kvalifikacije za popunu A1 ligu: Crikvenica - Međimurje 87:84