1. HRL: Čupić i Derossi potpisali laganu pobjedu crikveničkih rukometaša

Ponedjeljak, 23. travnja 2012. 13:29 Napisao/la  Stjepan Lončarić

Prva liga rukometaša, 23. kolo: Crikvenica - Brod 35:24 (17:12)

Gradska sportska dvorana. Gledatelja: 75.

Suci: Grubor (Poreč) i Žepčan (Umag).

Crikvenica: Galić (9), Zena (4+1), Miculinić, Stojanović 5, Grozdek 1, Karačić 3, Lušić 2, Butorac, Baričević 1, Derossi 6 (2), Mazzarolli 3, Čupić 9, Bećiri, Radić 5.

Brod: M. Sarić (10), J. Sarić 1 (1), Filipović 8, Prnjak 1, Janjić 4 (1), Vuksanović 1, Brechelmacher 2, Simeon 2, Kvesić 5 (2), Mitrović, Vukoje, Rašić.

Sedmerci: Crikvenica 2 (2), Brod 6 (4). Isključenja: Crikvenica 8 minuta, Brod 4 minute.

Crikvenica se nije pretjerano namučila protiv slabašnog sastava gostiju. Igrajući s igračima koji inače nemaju veliku minutažu, krajem poluvremena našli su se u kratkotrajnim problemima (10-12). Serijom 10-0 stvari su dolše na svoje, a domaćin je došao do visoke pobjede i bodova, koji će ih i iduće godine zadržati u istom sustavu natjecanja. Dvadesetak minuta odlične igre Čupića i Derossia bili su dovoljne za veliki rezultatski iskorak.