Crikvenica - Senj 29:25.  Crikvenica je znalački iskoristila veliki broj tehničkih pogrešaka gostiju u prvih desetak minuta utakmice
Ivančica Ivanec - Crikvenica 27:27
Prva liga rukometaša, 23. kolo: Crikvenica - Brod 35:24 (17:12)
Rezultati 22. kola Prve lige rukometaša: Umag - Crikvenica 32:29, Brod - Senj-Wallenbom 27:34
- Igrali smo protiv solidnog protivnika, u ovakvom sastavu mi se jednostavno nismo mogli ravnopravno nositi sa njima, rekao je trener Kiraca Željko Čagalj
Rukometaši Senja u uzbudljivoj završnici uspjeli su iščupati pobjedu protiv gostiju iz Umaga
Dugo Selo je bilo bolja momčad na terenu, na poluvremenu smo zaostajali samo jedan gol, no nismo imali dovoljno snage u nastavku za nešto više, rekao je Željko Čagalj, trener Crikvenice
Sama završnica susreta ipak je pripala ekipi Moslavine koja serijom 5:0 dolazi do vrijedne pobjede te konačnih 26:25