SP RUKOMETAŠA

Hrvatska pobijedila Mađarsku boljom igrom u nastavku

Subota, 14. siječnja 2017. 22:50 Napisao/la  SC

Utakmica 2. kola: Hrvatska - Mađarska 31:28

Hrvatska reprezentacija pobijedila (31:28) je Mađarsku u utakmici 2. kola na SP u Francuskoj.

Utakmica s dva različita poluvremena! Dovoljno je izdvojiti podatak da je Hrvatska u prvom dijelu postignula 11, a u drugom 20 pogodaka.

U prvom dijelu igra naše reprezentacije obilivala je pogrešakama, posebice u napadu, u nastavku igra se uravnotežila.

Preostale dvije utakmice iz  skupine na rasporedu su u nedjelju, a sastaju se Čile - Njemačka, te Saudijska Arabija - Bjelorusija.

Na ljestvici vodi Hrvatska sa četiri gola, Čile i Njemačka imaju po dva boda, dok su Mađarska, Bjelorusija i Saudijska Arabija bez bodova.

HRVATSKA: Ivan Stevanović (3 obrane), Filip Ivić (10 obrana), Lovro Mihić, Domagoj Duvnjak 5/10, Luka Stepančić 0/2, Jakov Gojun, Zlatko Horvat 4/7, Tin Kontrec 2/2, Josip Božić Pavletić, Stipe Mandalinić 2/5, Manuel Štrlek 6/7, Željko Musa, Lovro Jotić, Marko Mamić 4/6, Luka Šebetić 4/5, Luka Cindrić 4/5.

MAĐARSKA: Nandor Fazekas (1 obrana), Roland Mikler (9 obrana), Zsolt Balogh 6/7, Timuzsin Schuch, Gabor Csaszar 2/4, Gergely Harsanyi 6/8, Patrik Ligetvari 1/2, Laszlo Nagy, Iman Jamali 2/4, Szabolcs Zubai, Bence Banhidi 2/2, Szabolcs Szollosi, Adam Juhasz 2/6, Gabor Ancsin 0/1, Richard Bodo 3/7, Mate Lekai 4/5.

Utakmica 2. kola: Hrvatska - Mađarska 31:28 (11:11)