Hrvatski rukometaši pobijedili Sloveniju u Ivanić-Gradu, pad igre u završnici

Petak, 08. siječnja 2016. 21:41 Napisao/la  SC

Pripremna rukometna utakmica: Hrvatska - Slovenija 31:30

Hrvatska rukometna reprezentacija pobijedila (31:30) je Sloveniju u Ivanić-Gradu u prvoj od dviju međusobnih pripremih utakmica za Europsko prvenstvo u Poljskoj.

Oba izbornika iskoristila su priliku isprobati određene varijante obrane i napada, kontranapad se pokazao najboljim hrvatskim elementom.

U prvom poluvremenu igralo se ravnopravno, na odmoru je Hrvatska imala vodstvo 15:13.

U drugom poluvremenu Hrvatska se odvojila na šest golova razlike, ali u završnici susreta došlo je do pada u igri.

Po pet pogodaka postigli su Domagoj Duvnjak, Manuel Štrlek i Luka Šebetić dok je Ilija Brozović bio strijelac četiri puta.

Sljedeći dvoboj zakazan je za subotu od 16:15 sati u Kopru.