Grand Prix: Hrvatske odbojkašice poražene od Češke u polufinalu Final Foura

Subota, 16. kolovoza 2014. 22:34 Napisao/la  SC

Grand prix odbojkašica

ČEŠKA – HRVATSKA 3:2

Polufinale Final Foura treće skupine: Češka – Hrvatska 3:2 (26:28, 25:21, 20:25, 25:21, 15:10).

ČEŠKA: Kossanyiova, Trnkova 14, Havlickova 27, Smutna 5, Chlumska (L), Rutarova, Kvapilova 2, Dostalova, Vanzurova 6, Sajdova 7, Havelkova 24, Vincourova 2

HRVATSKA: Ušić Jogunica 17, Grbac 5, Jelić (L), Kaleb, Čutuk 4, Jerkov 6, Miloš 1, Fabris 7, Klarić, Alajbeg 8, Poljak 14

Hrvatske odbojkašice zaustavljene su u polufinalu Final Foura Grand Prixa treće skupine. Drugi put u ovom natjecanju uspješnija je bila Češka koja je slavila nakon pet teških setova, te dva sata i 11 minuta igre. Hrvatska je u dva navrata imala set prednosti, ali nije uspjela privesti utakmicu kraju.

U petom setu rezultatski egal održan je do 5:5, a onda su pogreške odvele hrvatske odbojkašice u poraz.