Zlatan Ibrahimović sa dva pogotka u sedam minuta pomogao LA Galaxyju da ostvari novu pobjedu

Nedjelja, 10. lipnja 2018. 12:34 Napisao/la  SC
Zlatan Ibrahimović (LA Galaxy)

Zlatan Ibrahimović ponovno je okupirao američke i svjetske medije dvama pogocima kojima je Los Angeles Galaxyju trasirao put prema šestoj prvenstvenoj pobjedi.

Los Angeles Galaxy u 15. kolu američkog prvenstva na domaćem terenu s 3:0 porazio je Real Salt Lake.

Do 61. minute rezultat je bio 0:0, no potom se s dva pogotka unutar 420 sekundi ukazao Zlatan Ibrahimović.

Svojim šestim i sedmim ligaškim pogotkom pripomogao je Los Angeles Galaxyju da opušteno i rutinski utakmicu privede kraju.

Los Angeles Galaxy pobjedom se stabilizirao na osmom mjestu Zapadne konferencije s 20 bodova, devet manje od lidera Sporting Kansas Cityja i dva boda manje od šeste, ujedno posljednje pozicije koja na koncu regularnog dijela prvenstva jamči plasman u ligaško doigravanje.