×

Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 50

Borussia Moenchengladbach je u prvom susretu nastavka Bundeslige svladala Bayern s 3:1.
Nicolas Anelka, bivši Drogbin suigrač u Chelseau potpisao je za kineski klub u kojemu će tjedno zarađivati oko 250.000 eura. Drogba je dobio sličnu ponudu i ugovor na tri godine
Pobjednički pogodak za AZ postigao je Elm u 55. minuti realiziravši jedanesterac. Prva utakmica prekinuta je kada je navijač napao vratara AZ-a Estebana Alvarada na što je ovaj odgovorio cipelarenjem. Glavni sudac isključio je vratara AZ-a u 36. minuti, a gostujući nogometaši u znak protesta napustili su travnjak
U utakmicama samo pokušavam braniti  boje svog kluba za koji dajem dušu i tijelo, nikada nemam namjeru ozlijediti protivnika – napisao je netko u Pepeovo ime
Kup kralja, 1/4: Real Madrid - Barcelona 1:2. U 68. minuti Madrižani su prevazišli sebe, kada je Pepe brutalno nagazio ruku Lea Messija dok je najbolji igrač na svijetu sjedio na travi. Televizijski snimak jasno pokazuje kako branič Reala nogom traži Messijevu ruku!
Ostavite ga na miru. Tko bude „napadao“ Ronalda, imat će posla samnom. Ne, nitko nije nedodirljiv, pa tako ni Ronaldo, ali on svoj posao odrađuje sjajno - zagmrio je Mourinho
Giggs se nalazi na širem popisu olimpijskih reprezentativaca Velike Britanije
Wigan - Man. City 0:1. City nije odigrao utakmicu za pamćenje, pobjeda na neugodnom gostovanju spada u rubriku "rutina"!