Mnogi klubovi debelo kasne s isplatama već odrađenih transfera. Klubovi koji se neće moći uskladiti s financijskim Fair Playom bit će izbačeni iz Europe, zaprijetio je čelni čovjek UEFA-e
Utakmica 2. kola: Torino - Pescara 3:0, Bologna - Milan 1:3
Borussia Dortmund kod Nurnberga odigrala je 1:1, Ivan Perišić igrao je do 63. minuti
Tottenham je remizirao protiv Norwicha (1:1) primiviši pogodak u 85. minuti. Mladen Petrić odigrao prvo poluvrijeme u porazu Fulhama, Nikica Jelavić cijelu utakmicu u posrtaju Evertona
Balotelli već dugi niz godina mora nositi kontaktne leće i u dogovoru s menadžerom Građana Robertom Mancinijem odlučio se riješiti neugodnog problema
Subota, 01. rujna 2012. 09:56
Primera

Luka Modrić počinje protiv Granade

Trener Real Madrida pokušava podjednako opteretiti sve igrače u uvodu sezone
 Chelsea - Atletico 1:4: Radamel Falcao trima pogocima (6, 19, 45) potvrdio da je najbolji klasični napadač današnjice
Ivan Klasnić  seli iz Boltona u najjaču ligu na svijetu. Juventus kupio Nicklasa Bendtnera
Copyright © SportCom.hr :: Dizajn i izrada StudioIT