Strana prvenstva: Real Madrid osvojio samo bod, Arsenal pobjedom ušao u zonu Lige prvaka

Ponedjeljak, 15. travnja 2019. 22:56 Napisao/la  SC
Igrači Leganesa slave pogodak vrijedan boda

Leganes je osvojio prvi bod u međusobnim utakmicama protiv Real Madrida.

Luka Modrić bio je među boljim igračima madridske momčadi koja posustaje u borbi za treće mjesto s gradskim rivalom Atleticom.

Arsenal je osvojio tri boda s kojima je trenutačno na poziciji koja donosi plasman u Ligu prvaka.

Mario Pašalić sjedio je na klupi Atalante u domaćem remiju bez pogodaka protiv Empolija, kojemu je svaki bod "životno" važan u borbi za ostanak.

Utakmica 32. kola Primere: Leganes - Real Madrid 1:1 (Silva 45/Benzema 51)
Poredak: Barcelona 74, Atletico 65, Real Madrid 61, Sevilla 52...

Utakmica 33. kola Premierlige: Watford - Arsenal 0:1 (Aubameyang 10)
Poredak: Liverpool 85 (34), Man. City 83, Tottenham 67, Arsenal 66, Chelsea 66,...

Utakmica 32. kola Serije A: Atalanta - Empoli 0:0
Poredak: Juventus 84, Napoli 67, Inter 60, Milan 55, Roma 54, Atalanta 53,..