SP: Real Madrid pobijedio Al Jaziru, Gareth Bale odlučio pobjednika u 81. minuti

Srijeda, 13. prosinca 2017. 20:32 Napisao/la  SC
Gareth Bale
Gareth Bale

Real Madrid preokretom u nastavku s 2:1 dobio je Al Jaziru te izborio finale Svjetskog klupskog prvenstva.

Europski prvak u subotu od 18 sati igra protiv Gremija.

Junak utakmice bio je vratar momčadi iz Ujedinjenih Arapskih Emirata, koji je obranio nekoliko teških udaraca prije nego što je u 51. minute morao izaći. Tko zna kako bi završilo da se nije ozlijedio.

U 41. minuti Romarinho je pogotkom šokirao madridsku momčad.

Odmah nakon što je pred vrata stao Al Senani, nakon Modrićeve akcije Ronaldo je poravnao  na 1:1 i postao najbolji strijelac u povijesti svjetskih klupskih prvenstava sa šest golova. Pet su postignuli Messi, Suarez i Delgado.

U 81. minuti na teren se nakon više od dva mjeseca stanke vratio Gareth Bale, koji minutu kasnije  zabija za  vodstvo 2:1.

Modrić je igrao cijelu utakmicu, dok je Kovačić iz igre izašao u 68. minuti.