Prvenstvo BiH: Leon Benko strijelac u visokoj pobjedi Sarajeva protiv Viteza

Nedjelja, 27. rujna 2015. 19:17 Napisao/la  SC

Sarajevo nakon 10 odigranih utakmica ima 19 bodova i nalazi se na drugom mjestu.

Tomislav Barbarić i Leon Benko bili su strijelci u visokoj pobjedi Sarajeva protiv Viteza u bosanskohercegovačkoj Premier ligi

Sarajevo je 4:0 pobijedio Vitez. Domaći su poveli golom Tomislava Barbarića već nakon 37 sekundi igre.

Na 2:0 povisio je Anel Hebibović u 38. minuti, a Adnan Kovačević upisao se u strijelce u 62. minuti. I Leon Benko nastavlja sa sjajnim utakmicama, svoj doprinos dao je u 74. minuti.